Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Luksus i wspaniała zabawa na pełnym morzu

Rejsy statkami pasażerskimi to uczucie wolności na bezkresnym oceanie, spotkanie z naturą na lądzie i mnóstwo wspaniałej zabawy na statku. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje, wypoczynku z rodziną czy wielkiej przygodzie w gronie przyjaciół - rejs statkiem pasażerskim spełni wszelkie oczekiwania.

Luksus i niewiarygodna wygoda podczas podróży, wyśmienite potrawy prawie przez całą dobę i kompetentna obsługa służąca pomocą - wszystko to uprzyjemni wspaniałe chwile na statku.

Nowoczesne statki pasażerskie tworzone są wyłącznie z myślą o wymagających pasażerach. Począwszy od kabin, a kończąc na atrakcjach takich jak teatr czy kasyno - wszystko na statku ma zapewnić maksimum przyjemności w podróży. Linie żeglugowe prześcigają się w wyszukiwaniu rozmaitych atrakcji: kręgielnia, planetarium czy kort tenisowy na pokładzie statku - to tylko niektóre z innowacyjnych propozycji dla pasażerów.

Rejsy wycieczkowe statkami to nowy, luksusowy i niezwykle wygodny sposób podróżowania i spędzania wakacji. Popularność rejsów stale wzrasta. Przez okrągły rok statki zabierają pasażerów do ponad 160 niezwykłych miejsc na świecie.

Podstawowym językiem używanym na statkach jest angielski, co nie zmienia faktu, że swobodnie można porozumiewać się w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim czy włoskim. Międzynarodowa załoga będzie zaszczycona przy asystowaniu gościom w różnych sytuacjach np.: przy zaokrętowaniu, wyborze i zakupie wycieczek fakultatywnych, podczas posiłków czy wyokrętowaniu. Na pokładzie pasażerowie mogą uzyskać pomoc w wybranych językach w recepcji lub w specjalnym biurze dla międzynarodowych gości.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK