Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silversea

Silversea to nie tylko cztery luksusowe statki - to coś znacznie więcej. To nowa koncepcja odkrywania świata adresowana do bardzo wymagającej i elitarnej grupy podróżnych, którzy cenią sobie prywatność i luksus. Koncepcja firmy była bardzo prosta - dostosować się do indywidualnych potrzeb gości. Z takim też zamiarem na początku lat 90-tych powstała firma Silversea, a jej fundatorem jest rodzina Lefebvre z Rzymu, która od pokoleń pasjonowała się morskimi podróżami. Rodzina postanowiła wykorzystać swoje bogate doświadczenia w branży i z dokładnie sprecyzowaną wizją przystąpiła do realizacji swoich planów. W ten sposób w odstępie zaledwie kilku lat zbudowano cztery nieduże, luksusowe i wyjątkowo przestronne statki: Silver Cloud, Silver Wind, Silver Shadow i Silver Whisper. W niedługim czasie linia żeglugowa otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez bardzo wymagających podróżnych, jak i przez autorytety w branży turystycznej. Obecnie Silversea należy do światowej elity w swojej branży. Lista wyróżnień zwiększa się z roku na rok. W 2005 roku flota Silversea już po raz 9-ty została uznana za "Najlepszą na świecie" przez czytelników “Condé Nast Traveler”. Pierwszy raz tutuł ten zdobyła w 1996 roku. Również czytelnicy popularnego “Travel & Leisure“ w 2004 roku po raz 6-ty uznali flotę Silversea za najlepszą na świecie w kategorii mniejszych statków. Trzykrotnie flota zdobyła tytuł “Najlepszej linii żeglugowej” (2000, 2001, 2003) przyznawany przez “Telegraph Travel”. Statki floty Silversea charakteryzują się znacznie mniejszymi rozmiarami w stosunku do innych statków rejsowych, dzięki temu mogą one docierać do mniejszych i atrakcyjnych turystycznie portów, które pozostają niedostępne dla dużych statków pasażerskich. Ponadto umożliwia to stworzenie podróżnym niezapomnianej atmosfery luksusu, prywatności i indywidualnego podejścia do każdego gościa, co było i jest głównym celem twórców Silversea. Z myślą o pasażerach Silversea wspólpracuje z najlepszymi firmami, których produkty znajdują się na pokładach statków m. in: Acqua di Parma, Davidoff, Loro Piana, Relais & Châteaux.

Co szczególnie odróżnia flotę Silversea od konkurencji? Oprócz luksusu i perfekcyjnej obsługi, przede wszystkim to, że wszystkie kabiny to apartamenty. Posiadają one panoramiczne okna, a większość z nich ma również dostęp do prywatnych werand. Zakwaterowanie na wszystkich czterech statkach jest na najwyższym światowym poziomie.

Ambasadorem nadzwyczajnym linii Silversea jest Izabella Rossellini, która wielokrotnie odbywała podróże w egzotyczne zakątki świata, od Patagonii po malownicze zatoki Wietnamu i Kambodży. Uosabia ona filozofię firmy, a mianowicie łączy włoskie dziedzictwo z międzynarodowym smakiem.

Silversea swoją polityką zarządzania zapewniła sobie stabilność finansową, a nowoczesne rozwiązania umożliwiają nawet najbardziej wymagającym podróżnym spełnienie wysokich oczekiwań i dostarczenie niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Silversea.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK