Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Star Clippers

Zapraszamy Państwa do spędzenia wakacji na morzu, wśród wyjątkowej scenerii, w trakcie rejsu luksusowym żaglowcem, na pokładzie którego roztacza się magiczna aura i panuje romantyczna atmosfera. Firma Star Clippers zapoczątkowała nową erę żeglowania, w której tradycja przeszłości łączy się ze współczesnym komfortem.

Obecnie Star Clippers jest jedną z najbardziej znanych linii żeglugowych, które oferują rejsy wycieczkowe luksusowymi żaglowcami. Do jej floty należą - Royal Clipper, Star Clipper i Star Flyer. Trasy rejsów są bardzo urozmaicone - od słonecznego Morza Śródziemnego, poprzez egzotyczny Daleki Wschód, aż do słonecznych Karaibów.

Na pokładzie każdego żaglowca floty Star Clippers goście mają do dyspozycji stylowe i komfortowe kabiny, baseny, restaurację i bary. Znakomity szef kuchni przygotowuje posiłki, które są zachwycającym kulinarnym doświadczeniem - międzynarodowe menu z najodleglejszych zakątków świata.

W programie każdego rejsu przewidziane są postoje, w trakcie których goście kąpią się w morzu, uprawiają różnego typu sporty wodne (np.: narty wodne, windsurfing, banan, nurkowanie) oraz wygrzewają się w słońcu na najpiękniejszych plażach świata. Entuzjaści żeglarstwa mają możliwość uczestniczenia w niektórych pracach pokładowych.

Royal Clipper i Star Clipper zimę spędzają na Morzu Karaibskim, a wiosną i jesienią pływają po wodach Atlantyku, natomiast od maja do października terenem ich rejsów jest Morze Śródziemne. Żaglowiec Star Flyer w okresie zimowym odbywa rejsy po wodach Południowo-Wschodniej Azji, a wiosną i jesienią przemierza Ocean Indyjski. Od maja do października trasa rejsów Star Flyer'a przebiega przez wschodnią część Morza Śródziemnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Star Clippers.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK