Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Afryce

Afryka jest drugim pod względem wielkości kontynentem na Ziemi. Afryka od Morza Śródziemnego aż do Przylądka Igielnego zawiera w sobie wszystko, czego można zapragnąć - sawanny, moczary, pustynie, tropikalne puszcze, górskie szczyty pokryte śniegiem oraz olbrzymie tereny, gdzie żyją niezliczone ilości zwierząt. Słonie, lwy, lamparty, nosorożce i żyrafy - to "wielka piątka" afrykańskiego kontynentu, symbolizująca różnorodność tamtejszego świata zwierząt. W wielkim skrócie Afryka to kraina kontrastu i przestrzeni. Rejsy wycieczkowe to doskonały sposób na odkrycie piękna afrykańskiej przyrody.

Gambia, Mozambik, Republika Południowej Afryki czy Madagaskar - to miejsca, których z pewnością nie da się zapomnieć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK