Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Alasce

Dziewicza, zjawiskowa przyroda - oto w dużym skrócie Alaska. Ten nieujarzmiony zakątek ziemi budzi zachwyt i respekt. Nazwę „Alaska” utworzono od słowa: alayeska, które w języku Atabasków oznacza „wielką ziemię na zachodzie”. Ogromne przestrzenie, tak charakterystyczne dla Alaski, swoim krajobrazem ukazują tajemniczą potęgę przyrody. To kraina malowniczych fiordów, licznych lodowców, których języki spływają do oceanu oraz wspaniałej flory i fauny. To tu, na Alasce przetrwały zwierzęta, gdzie indziej zagrożone lub wręcz wytępione: olbrzymie niedźwiedzie brunatne, zatrzymujące ruch uliczny łosie czy płynące w górę strumieni łososie. Rejsy wycieczkowe to doskonały sposób na zgłębie magii i nieopisanego piękna Alaski, które w rzeczywistości przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Rejs wycieczkowy zapewni Państwu podróż, która będzie wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Gdzie można popijać kawę i jednocześnie obserwować pływające wieloryby lub baraszkujące w krystalicznym śniegu młode wilki? Odpowiedź jest jedna - na pokładzie statku wycieczkowego. Tylko w czasie rejsu możecie Państwo doświadczyć niezapomnianych przeżyć zarówno na oceanie, jak i na lądzie. Zapierający dech w piersiach Lodowiec Hubbard'a, wspaniały nastrój i duch wspólnoty miasta Juneau, a także słynna gorączka złota w mieście Skagway i słupy totemowe Kettchikan - to wszystko czeka na Państwa na dziewiczych terenach Alaski.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK