Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Ameryce Południowej

Ameryka Południowa to fascynujący kontynent. Są tu prawdziwe arcydzieła natury - najgłębsze kaniony, najpotężniejsze rzeki i wodospady, najpiękniejsze plaże, najciekawsze górskie szlaki, największe skupiska dziewiczej przyrody, i równie imponujące dzieła człowieka - kolonialne zabytki w Wenezueli, najlepiej zachowane miasto Inków - Machu Picchu czy tajemnicze geoglify w Peru.

Rejsy wycieczkowe po Ameryce Południowej pozwalają na odkrywanie miejsc, o których nie ma mowy w przewodnikach - wyspy, które dostępne są tylko dla nielicznych, parki narodowe oraz faunę i florę - jedyne w swoim rodzaju. Podczas rejsu zetkniecie się Państwo ze starożytnymi cywilizacjami, zwiedzicie piękne kolonialne miasteczka oraz poznacie historię i kulturę Indian.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK