Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Antarktyce

Antarktyka to zachwycający świat oblodzonych szczytów, niezliczonych fiordów i mieniących się wszystkimi kolorami tęczy gór lodowych. To także niezwykła fauna. W czasie rejsu po Antarktyce będą Państwu towarzyszyć pingwiny, foki, wieloryby i słonie morskie. Ponadto z pokładu statku goście będą mogli obserwować petrele i kormorany polujące na swój przysmak - ryby. Rejsy wycieczkowe po Antarktyce są przygodą, po której oprócz wielu wspomnień pozostanie Państwu pamiątka - certyfikat dla zdobywcy najzimniejszego miejsca na ziemi.

Antarktyka cechuje się najsurowszymi warunkami klimatycznymi na  Ziemi - właśnie tu  znajduje się światowy biegun zimna. To najbardziej wietrzny obszar kuli ziemskiej. Dlatego też jest ona obszarem bez stałego zaludnienia. Znajdują się tutaj jedynie stacje naukowe należące do wielu państw, w tym również Polski. Wyprawa do tak odległej i jednocześnie tak bardzo odmiennej krainy z pewnością wywrze na podróżnych nieopisane wrażenia.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK