Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Arktyce

Arktyka to region wokół północnego bieguna geograficznego w strefie polarnej i subpolarnej, obejmujący prawie w całości Ocean Arktyczny z wyspami oraz północną część Eurazji i Ameryki Północnej (również Grenlandię i Archipelag Arktyczny). Tak jak w dawnych czasach wikingowie tak dziś Państwo możecie udać się w północne zakątki naszego globu. Podążając śladami skandynawskich rozbójników morskich zobaczyć można jedyne w swoim rodzaju krajobrazy.

Arktyka jest niezwykłym miejscem. Strome klify, gejzery, ogromne powierzchnie pokryte lodem, tundra, renifery, sowy śnieżne oraz słynne niedźwiedzie polarne - wszystko to sprawia, iż jest to fascynujący i tajemniczy region świata.

Rejsy wycieczkowe po Antarktyce to nie tylko poznawanie nowych miejsc, ale także zwyczajów i kultury rdzennej ludności zamieszkującej Grenlandię - Inuitów oraz plemion koczowniczych Samojedów.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK