Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Australii i Nowej Zelandii

Australia to kraina czerwonych piasków i wiecznie zielonych lasów. To także teren zamieszkały od ponad 50 000 lat przez Aborygenów - rdzenną ludność, która pojawiła się w Australii na długo przed przybyciem Europejczyków. Na najmniejszym kontynencie świata zobaczyć można wiele miejsc, które znalazły się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Do nich zalicza się chociażby Południowo-Zachodni Park Narodowy z równikowymi lasami deszczowymi i bogatą fauną - kangurami, wombatami czy diabłem tasmańskim, jak również Wielka Rafa Koralowa - największa rafa na Ziemi. Australia dla miłośników przyrody będzie niczym raj. To właśnie tutaj znajdują się liczne pustynie i półpustynie z kolczastymi krzewinkami, stepy i sawanny; niezwykła flora (eukaliptusy, akacje) i fauna (stekowce, torbacze, dingo, ptaki - emu, papugi).

Nowa Zelandia jest krajem, który od dawna urzeka swoim pięknem. Jej fantastyczne krajobrazy wabią podróżników z całego świata - wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe z sosnami kauri, pasma górskie i cudowne gorące źródła. Widoki są tak bajeczne, że znalazły uznanie również u twórców trylogii "Władcy Pierścieni". Nowa Zelandia cechuje się nie tylko wspaniałą roślinnością, ale także niezwykłymi gatunkami zwierząt, takimi jak słynny ptak kiwi - symbol kraju, papuga kakapo czy występujący wyłącznie w Nowej Zelandii gad hatteria, zaliczany do żywych skamieniałości. Ponad 80% ludności Nowej Zelandii jest pochodzenia europejskiego, co jednak nie przeszkadza w rozwoju i kultywowaniu tradycji rdzennych mieszkańców - Maorysów.

Tylko rejsy wycieczkowe dają możliwość zwiedzenia Australii i Nowej Zelandii podczas jednej, niezapomnianej podróży.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK