Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Bahamach

Jednym z najpiękniejszych i sielankowych miejsc na Karaibach są wyspy Bahama. Rozsławione już w XVIII wieku przez Czarnobrodego - przywódcę „Republiki Piratów”, są jednym z najczęściej odwiedzanych zakątków na świecie. Jest to idealne miejsce na regenerację umysłu, ciała, a także duszy poprzez relaks na piaszczystych, białych plażach. Turkusowa woda, tropikalny wietrzyk oraz wspaniałe lokale i sklepy duty free czynią rejsy po wyspach Bahama jeszcze bardziej kuszące. Szczególnie polecane dla miłośników nurkowania - tamtejsze ciepłe wody od zawsze były pożądanym miejscem dla płetwonurków. Tutaj, pośród raf koralowych, można już na niewielkich głębokościach obserwować piękno podwodnego świata. Dodatkowo na wyspach czeka na Państwa mnóstwo innych atrakcji takich jak np.: wyprawa katamaranem, pływanie z delfinami, a także podziwianie widoków szybując na paralotni.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK