Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Bliskim Wschodzie

Bliski Wschód leżący na pograniczu Europy, Azji i Afryki od wieków był ważnym rejonem ze względu na biegnące tamtędy szlaki handlowe. Dziś natomiast przyciąga turystów upalnym klimatem, pięknymi krajobrazami i egzotyczną kulturą. Dodatkową atrakcją jest oczywiście Morze Czerwone. Jest jednym z najcieplejszych i najbardziej słonych mórz świata. Wybrzeża Morza Czerwonego z rafą koralową, licznymi wrakami i różnorodnymi, jaskrawo ubarwionymi rybami, są prawdziwym rajem dla płetwonurków. Tamtejsze rafy koralowe okrzyknięte zostały jednym z cudów podwodnego świata. Szerokie, piaszczyste plaże stanowią wymarzone miejsce do korzystania z kąpieli słonecznych, a rozmaitość sportów wodnych spotyka się z uznaniem osób pragnących aktywnego wypoczynku. Kraje Bliskiego Wschodu cechuje nie tylko gorący klimat, ale i miejsca niespotykane nigdzie indziej na świecie: Arabia Saudyjska - serce islamu, Jemen i jego domy - wieże o unikalnej w skali światowej architekturze, starożytny Egipt, gościnna Jordania. Rejsy wycieczkowe otwierają przed Państwem możliwość zwiedzenia krajów Bliskiego Wschodu, poznania ich piękna, kultury i obyczajów.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK