Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Dalekim Wschodzie

Czar Dalekiego Wschodu hipnotyzuje przybyszów już od wieków. Podczas wyprawy do Chin, Wietnamu, Tajlandii, Malezji czy Singapuru zadziwia turystów zarówno hojna przyroda, jak i wielkie kontrasty. Przykładem jest chociażby Singapur. Miasto-państwo, uznawane za najczystsze i najbardziej bezpieczne miejsce na świecie, ujmujące mieszanką kultur. Z jednej strony nowoczesna metropolia, z drapaczami chmur, a z drugiej miejsce pielęgnowania tradycji, bogate w różnorodną kuchnię i obyczaje. Także w Malezji spotkać można tak bardzo odmienne krajobrazy, zabytki, innych ludzi. Jest to kraj, w którym znajdują się przepiękne jaskinie, plaże i ogromne lasy deszczowe z niespotykaną florą i fauną, w tym na przykład, największy na świecie rezerwat ptaków. Jedna z najstarszych dżungli na Ziemi ukazuje przybyłym środowisko nietknięte ludzką ręką. Wrażenie nie do opisania.

Daleki Wschód to miejsce niezliczonej ilości zabytków, pełne gwaru, pogodnych i gościnnych ludzi, przykładających ogromną wagę do tradycji. Rejsy wycieczkowe to doskonała propozycja na podróż po tym tajemniczym i egzotycznym zakątku świata.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK