Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Europie Północnej

Europa Północna przyciąga podróżnych pragnących zobaczyć wielowiekowe metropolie i znajdujące się tu perły architektury europejskiej. Wspaniałe miasta nad Morzem Bałtyckim oczarują swoją różnorodnością. Helsinki dumne są z zabytkowej fortecy Suomenlinna. W Petersburgu podziwiać można przepych carskich pałaców i jedną z największych na świecie kolekcji malarstwa. Kopenhaga z uroczą małą syrenką będzie równie ciekawa jak urzekające Oslo, wkomponowane w krajobraz otaczających jezior, wysp i lasów. Rejsy wycieczkowe pozwolą poznać najpiękniejsze miasta zarówno Morza Bałtyckiego jak i Północnego podczas jednej komfortowej podróży.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK