Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Fiordach Norweskich

Fiordy Norweskie, wcinając się w głąb lądu, tworzą zapierające dech w piersiach krajobrazy. Rejsy po zachodnim wybrzeżu Norwegii to niepowtarzalna okazja do podziwiania malowniczych zatok, zatopionych wśród małych wysepek i skalistych, postrzępionych zboczy. Morze wdzierające się w głąb kontynentu umożliwia wpłynięcie w najdalsze zakątki, pełne naturalnego piękna, otoczone niewielkimi wioskami z urokliwymi, drewnianymi domami.

Rejs po Fiordach Norweskich będzie jedyną w swoim rodzaju okazją do podziwiania opadających wodospadów i wysoko pochowanych górskich chatek. Wśród fiordów nie można pominąć Sognefjord - najdłuższego norweskiego fiordu o długości ponad 200 km, położonego w sąsiedztwie postrzępionych górskich szczytów i huczących wodospadów. Każde odwiedzane miejsce podkreśla niepowtarzalny charakter norweskiej krainy. Miasto Bergen, uważane za "stolicę krainy fiordów" słynie z portowej dzielnicy Bryggen i oczywiście targu rybnego, ze świeżymi owocami morza. Tromso to największe miasto północnej Norwegii, stanowiące od dawna punkt startowy dla niezliczonych wypraw polarnych. Znane jest między innymi z drewnianej XIX-wiecznej katedry, muzeum polarnictwa i niepowtarzalnego Planetarium Zorzy Polarnej. W Tromso znajduje się polski klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych. Podążając śladami wikingów podczas rejsu dociera się na skraj kontynentu - Przylądek Północny, skąd rozciąga się niezapomniany widok na rozległy Ocean Arktyczny.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK