Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Galapagos

Rozsławione przez Karola Darwina Wyspy Galapagos należą do Ekwadoru. To wyspy wulkaniczne, z których jedne mają 4 miliony lat, a inne są jeszcze w trakcie tworzenia. Rejsy po tym archipelagu to najlepszy sposób na wyprawę badawczą dla osób, które cenią przyrodę. Tutaj podróżni bezpośrednio obcują z naturą przez duże „n”. Dzięki temu, że Wyspom Żółwim stosunkowo wcześnie nadano status parku narodowego chroniącego prawie 100% obszaru, dzisiaj turyści bez żadnych przeszkód mogą obserwować niepowtarzalne, dziko żyjące gady, ssaki i ptaki. Zwierzęta są dosłownie wszędzie - wylegujące się lwy morskie, legwany czy wspaniałe żółwie słoniowe, które nic sobie nie robią z towarzystwa człowieka. Nie bez powodu Wyspy Galapagos wraz z otaczającym oceanem - morskim rezerwatem znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Drugiego takiego miejsca na Ziemi nie ma - to niezaprzeczalny fakt!

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK