Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Hawajach

Hawaje zawsze posiadały mistyczną aurę tajemniczości, której trudno się oprzeć. Ze szmaragdowo-zielonego tropikalnego lasu, poprzez ogromne wulkany i plaże pełne palm, aż do nieopisanego zachodu słońca - na Hawajach każdy znajdzie coś dla siebie. Rejsy wycieczkowe po wspaniałych wulkanicznych wyspach, z tak niepowtarzalną bogatą florą i fauną, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych podróżnych. Podczas wyprawy na Hawaje będziecie mieli Państwo okazję przekonać się o niesamowitej otwartości i uprzejmości mieszkańców tej wyspy. Niezależnie od tego czy wizja Hawaii to piękne, księżycowe plaże, czy wyraźny kształt pancernika USS Arizona w Pearl Harbor, z pokładu statku zobaczyć można raj na ziemi, a nawet więcej.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK