Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Kanadzie

Na wybrzeżu Kanady czeka na Państwa najczęściej na świecie fotografowana latarnia morska, stojąca niczym strażnik na gigantycznym, granitowym klifie. Jej światło oświetla oryginalne wioski położone przy wybrzeżu, w tym 200-letnią wioskę rybacką. Pisząc o Kanadzie, trudno nie wspomnieć o stolicy francuskiej części Kanady - Quebec'u, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest ono jedynym miastem Ameryki Północnej, które zachowało system fortyfikacji, składający się z licznych bastionów, bram oraz innych urządzeń obronnych otaczających Stary Quebec. Zwiedzanie starej dzielnicy Quebec'u, to tak jakby być w centrum tętniącego życiem muzeum. W tym miejscu doświadczycie Państwo nadzwyczajnych momentów, które zachowacie w swych sercach na zawsze.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK