Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Kanale Panamskim

Rejsy wycieczkowe posiadające na swojej trasie Kanał Panamski mają zaplanowane nie tylko przepłynięcie przez jeden z najważniejszych kanałów żeglugowych świata. To także wspaniała podróż po miastach Ameryki Północnej i Południowej. Zaczynając od gorącej Kalifornii czy dziewiczej Alaski, poprzez kolorowy Meksyk aż po Morze Karaibskie, wszystkie odwiedzane miejsca ukażą swój różnorodny charakter. Kolumbia, Aruba czy Curacao to tylko niektóre miejsca, do których przybijają statki w czasie rejsu po Kanale Panamskim. Dzięki rejsom na luksusowych statkach pasażerskich możecie Państwo przemierzyć trasę od Ameryki Północnej aż do Ameryki Południowej, podziwiając podczas podróży nieopisane piękno i odmienność wszystkich odwiedzanych zakątków.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK