Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Ameryce Północnej

Ameryka Północna to wiele stanów i mnóstwo miast - tych nowych i tych zabytkowych, parki, plantacje, ogrody, muzea. Opisując Amerykę Północną możemy przedstawić Państwu jedynie namiastkę tego, co można tam zobaczyć: Boston, miasto uważane za kolebkę niepodległości, słynne uniwersytety Cambridge i Harward, urokliwy zabytkowy Quebec, francuskojęzyczna metropolia Montreal lub Park Narodowy Forillon z wędrującymi łososiami, jeleniami czy czarnymi niedźwiedziami, występującymi tylko tutaj. Ameryka Północna jest niezwykłą krainą urozmaiconą pod każdym względem: klimatu, przyrody, ludności, ich kultur i historii.

To Nowy Jork - "miasto, które nigdy nie śpi" z Empire State Building, Central Parkiem i oczywiście Broadway'em - centrum teatralnym USA. To również Nowa Szkocja pełna historycznych pubów i tradycyjnych wiosek rybackich, a wśród nich najczęściej fotografowana na świecie latarnia morska. Południowa Karolina ukaże gościom świat Scarlett O'Hary, Floryda niesamowite osiągnięcia techniki w Centrum Lotów Kosmicznych im. Kennedy'ego.

Ameryka Północna jest wspaniałym przykładem na to, jak wiele jeszcze pozostało do zobaczenia. Tylko rejsy wycieczkowe zapewniają możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc i zakątków podczas jednej podróży.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK