Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Karaibach

Niewiele jest na świecie tak bardzo sprzyjających relaksowi miejsc jak Karaiby. Wyspy Karaibskie to oaza pełna słonecznych plaż i tropikalnego wiatru, który wpływa łagodnie i kojąco na samopoczucie. Ciepła woda i miłe powitanie czeka Państwa na każdej karaibskiej wyspie. Rejsy wycieczkowe po Karaibach oferują coś dla każdego - zaczynając od nurkowania pośród starożytnych wraków, spoczywających na dnie oceanu, kończąc na odwiedzaniu zacisznych lokali usytuowanych przy spokojnych dróżkach.

Jazda konna, wycieczki rowerowe, pływanie z rekinami czy płaszczkami - to tylko niektóre z proponowanych atrakcji. W czasie niezapomnianego rejsu, będzie również czas na zwiedzanie i poznawanie zabytków. Ze świata reggae na Jamajce przeniesiecie się Państwo do starożytnej cywilizacji Majów - ruiny miasta, piramidy i rzeźby pozostają na długo w pamięci.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK