Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Morzu Czarnym

Morze Czarne już w starożytności zajmowało znaczące miejsce w historii, szczególnie ze względu na szlaki kupieckie. Opisywane w mitach i legendach znane było między innymi z wyprawy po złote runo. Dziś Morze Czarne słynie z bardzo dobrze rozwiniętej turystyki. Mnóstwo słońca i ciepła woda dochodząca latem do 27°C przyciągają turystów szukających relaksu i dobrej zabawy. Nad Morzem Czarnym czeka na podróżnych wiele niezwykłych miejsc, do których należy między innymi Odessa - miasto słynące ze schodów "potiomkinowskich" i okazałego gmachu Teatru, Opery i Baletu, czarnomorski kurort Soczi, a także Jałta ze wspaniałym zamkiem na Jaskółczym Gnieździe - usytuowanym na samym skraju opadającej do morza skały. Rejsy wycieczkowe to najbardziej komfortowy i najszybszy sposób na zwiedzenie najważniejszych miast i zabytków położonych nad Morzem Czarnym.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK