Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Riwierze Meksykańskiej

Biorąc udział w jednym z naszych niesamowitych rejsów do Meksyku, mają Państwo możliwość podziwiania na własne oczy rozległej oazy przybrzeżnej Kalifornii oraz pięknej Riwiery Meksykańskiej. Z pokładu rozlegać się będzie cudowny widok - palmy, plaże i słońce, które może wydawać się bardziej jaskrawe niż gdziekolwiek indziej. Rejsy wycieczkowe wzdłuż wybrzeża Kalifornii i Meksyku są wielką szansą na zobaczenie najwspanialszych cudów natury, zarówno tych nowoczesnych jak i historycznych. Los Angeles, San Francisco, Puerto Vallarta, Victoria i Vancouver - nazwy tych miast mówią same za siebie. Dzięki podróży wzdłuż tej nadzwyczajnej linii brzegowej i ludziom, których Państwo spotkacie, wakacje wydadzą się jeszcze bardziej atrakcyjne i udane.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK