Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy transatlantyckie

Rejsy przez Atlantyk na pokładzie statków pasażerskich to możliwość podziwiania kojącej, pięknej, błękitnej tafli wody oraz ognistego zachodu słońca. Podczas podróży, odkryją Państwo przepiękne krajobrazy, a także poznają ciekawe zwyczaje tubylców i ich kultury.

Rejs przez Atlantyk jest wymarzoną podróżą dla tych, którzy się nie spieszą i chcą przepłynąć Atlantyk, zwiedzając po drodze porty Europy i Stanów Zjednoczonych. W miłej atmosferze na statku, podczas kilkunastodniowych rejsów, można zobaczyć Barcelonę z jej barwnym życiem toczącym się na eleganckich bulwarach, Malagę, czy piętrzącą się na wzgórzach, malowniczą Lizbonę. Trasa przez Atlantyk jest niesamowicie zróżnicowana: Miami na Florydzie, Gibraltar, Teneryfa, Nassau na Bahamach, Azory - oto, co na Państwa czeka.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK