Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Światowej klasy kuchnia każdego dnia

Kompleks restauracji, kawiarni i barów oferuje gościom szeroki wybór wspaniale przyrządzonych posiłków, które dodadzą energii i wzmocnią dopisujący już humor. Śniadanie, lunch i kolacja, a pomiędzy nimi rozmaite przekąski, lody, owoce - wszystko po to, by dać jak najwięcej przyjemności pasażerom.

Począwszy od wyszukanych dań jak homary, po przepyszne torty i ciasta - każda potrawa przyrządzana jest od początku do końca na statku. Dbając o wyrafinowane podniebienia gości szefowie kuchni nie szczędzą starań, aby jakość posiłków świadczyła o ich światowej klasy umiejętnościach.

Obsługa statku, na życzenie gości, dostarcza do kabiny przekąski i napoje. Osoby pragnące odrobiny prywatności o poranku mają możliwość zamówienia kontynentalnego śniadania do pokoju.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK