Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Blask nocnych atrakcji

Tylko od Państwa zależy, gdzie spędzicie czas wieczorną porą. Każdego dnia znakomici artyści uprzyjemniają pobyt na statku zabawiając gości muzyką na żywo. Drink przy dźwiękach fortepianu, taniec w przytulnym klubie czy nocne szaleństwo w dyskotece, a może pogawędki w pubie do białego rana - możliwości jest wiele.

Każdego wieczoru goście zapraszani są do eleganckiego teatru, który gwarantuje znakomite przedstawienia niczym z Las Vegas i musicale w broadwayowskim stylu. Miłośnicy mocniejszych wrażeń mogą natomiast spróbować szczęścia zasiadając do ekscytującej gry w kasynie.

Codziennie do kabiny dostarczana jest gazetka pokładowa, w której zawarte są informacje o rozrywkach planowanych na kolejny dzień rejsu.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK