Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Harmonia duszy i ciała

Centrum odnowy biologicznej SPA przeniesie gości w świat harmonii i spokoju. Najróżniejsze masaże, w tym niezwykły masaż gorącymi kamieniami, zapewnią równowagę ducha i umysłu. Delikatnie rozbrzmiewająca muzyka oraz zapach olejków eterycznych wywołają jedyne w swoim rodzaju poczucie błogości. Pielęgnację ciała i niewiarygodny relaks dopełni rozpościerający się przepiękny widok na ocean.

Pobyt w SPA wiąże się nie tylko z zabiegami odmładzającymi, oczyszczającymi czy głęboko relaksującymi. To także usługi fryzjerskie, manicure i pedicure.

A gdy nadejdzie wieczór, dusza i ciało będą gotowe na kolejne niespodzianki - znakomite przedstawienia w teatrze, ruletkę w kasynie czy karaibskie rytmy przy basenie.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK