Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziecięca kraina zabaw

Statki wycieczkowe przygotowane są również z myślą o rodzinach z dziećmi. Tutaj znajdziecie Państwo wiele atrakcji, w których będziecie mogli brać udział razem z waszymi pociechami: karaoke, wspólne kąpiele w basenach ze zjeżdżalniami, zabawa w kręgielni, gra w piłkę. Dla komfortu rodziców i gwarancji wspaniałego wypoczynku w czasie rejsu, mali odkrywcy mogą również pozostać pod troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu.

Na statku od rana do wieczora organizowane są programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku: zajęcia muzyczne i plastyczne, programy edukacyjne, zajęcia sportowe, gry planszowe, parady przebierańców, bingo, dyskoteki.

Wyszkolony personel zadba o to, aby dzieci spędziły czas na wspaniałej zabawie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK