Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chwila prywatności i relaksu

Bogate wnętrza oraz komfortowe kabiny na statku zaprojektowane są w taki sposób, aby umożliwić maksymalny relaks i wypoczynek podróżnym. Różnorodność kabin pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów: przytulne kabiny wewnętrzne, kabiny z oknem, przez które można podziwiać bezkres oceanu oraz kabiny z balkonem, idealne aby rozkoszować się szumem fal i morską bryzą. Oczywiście na każdym statku nie może zabraknąć wspaniałych apartamentów z przestronnymi balkonami i wanną z hydromasażem. Wszystkie kabiny na statku posiadają łazienkę, telewizor, sejf i wygodne łóżka z delikatną pościelą. Dzięki regulowanej klimatyzacji można odprężyć się i wypocząć bez względu na temperaturę powietrza na zewnątrz.

Po udanym dniu spędzonym na statku czy na lądzie, wspaniale jest móc wtulić się w miękką, pachnącą pościel.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK