Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Świat w zasięgu ręki

Rejsy wycieczkowe umożliwiają pasażerom zwiedzanie świata bez znoszenia wszelkich trudów podróży: nieustannego pakowania się, dźwigania bagaży, zmiany hoteli. Teraz wyjazd z Florydy przez Meksyk, Jamajkę na Barbados nie będzie już uciążliwym problemem, lecz wyłącznie przyjemnością. Najpiękniejsze zakątki są w zasięgu ręki: skarby Europy, rajskie Karaiby, tajemnicza Alaska. Dzisiaj Rzym, jutro Dubrownik czy Maroko - każde odwiedzane miejsce można zwiedzać indywidualnie. Goście mogą również skorzystać z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK