Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przygoda na miarę marzeń

Luksusowe statki pasażerskie zawijają do miast całego świata, umożliwiając odkrywanie nowych miejsc, kultur i obyczajów. Dzięki zorganizowanym wycieczkom fakultatywnym można spełnić najskrytsze marzenia: zwiedzanie starożytnych greckich i rzymskich ruin, wyprawa helikopterem na szczyt lodowca, nurkowanie wśród najpiękniejszych raf koralowych, pływanie z delfinami czy wyprawa w głąb lasu deszczowego - każdy podróżny odnajdzie wycieczki spełniające jego najgłębsze marzenia. Bliskie obcowanie z przyrodą na safari, podziwianie ruin Majów, a może upragniony wypoczynek na zjawiskowych, karaibskich plażach - to tylko kilka przykładów niezliczonych atrakcji, które czekają na gości. Aby przeżyć podróż życia, wystarczy wybrać się w rejs!

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK