Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezpieczeństwo finansowe Klientów
Biura Podróży Niebieska Mila

Biuro Podróży Niebieska Mila jest organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 384.

Biuro Podróży Niebieska Mila posiada gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki nr M 520924 w Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powyższa gwarancja ubezpieczeniowa stanowi podstawę finansowej ochrony naszych Klientów w razie niewykonania przez Biuro Podróży Niebieska Mila zobowiązań wynikających z umów zawartych z Klientami.

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Certyfikat ubezpieczeniowy Signal Iduna 2021/22

Potwierdzenie naszego zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki oraz zawarcia umowy gwarancji ubezpieczeniowej z Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. możecie Państwo uzyskać w Centralnym Rejestrze Zezwoleń Ministerstwa Gospodarki pod adresem:

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK