Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Morzu Śródziemnym

Basen Morza Śródziemnego był na przestrzeni wieków kolebką wielu kultur, z których zrodziła się wspólna europejska cywilizacja. Podróżującemu przez ten niezmiernie zróżnicowany obszar na każdym kroku towarzyszy duch dziejów. Tutaj każda skała, wiekowe drzewo, czy ruiny dawnych budowli opowiadają swoja historie. Niełatwo będzie wybierać spośród wszystkich zakątków, do których warto dotrzeć. W Konstantynopolu spotykają się dwa kontynenty i znajduje się tu jedna z największych budowli na świecie - monumentalna bizantyjska świątynia Hagia Sophia. W tureckim Marmaris zaskoczy podróżnych widok niezwykłych grobowców wykutych w skałach Kaunos czy składających jaja żółwi morskich w rezerwacie na plaży Iztuzu. Koloseum w Wiecznym Mieście przywołuje na myśl czasy walk gladiatorów, a pozostałości królewskiego pałacu w Knossos na Krecie mityczne opowieści o starożytnych herosach i boginiach. Włoska Piza zaprasza turystów do pokonania 294 stopni najsłynniejszej wieży świata i obejrzenia niezwykłych dzieł mistrza Michała Anioła. Amatorzy wiedzy tajemnej i magii będą mieli możliwość zobaczenia domu Nostradamusa w Marsylii, a wielbiciele footballu stadionu słynnego klubu FC Barcelona. Miłośników świata przyrody ucieszy wizyta w oceanarium w Lizbonie lub wyprawa łodzią po niepowtarzalnym wybrzeżu Chorwacji, złożonym z setek malowniczych zatoczek, wysp i wysepek. Z Mesyny podróżni mogą wybrać się na wycieczkę na szczyt drzemiącego wulkanu Etna.

Tylko rejsy wycieczkowe umożliwiają komfortowe zwiedzanie tych wszystkich przepięknych i malowniczych miejsc. Różnorodność tras oferowanych przez linie żeglugowe sprawia, że każdy podróżny może wybrać rejs spełniający jego oczekiwania.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK