Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rejsy po Amazonce

Amazonia jest sercem Ameryki Południowej. Lasy Amazonii zwane “zielonymi płucami świata” ze względu na największą produkcję tlenu, mają bardzo istotne znaczenie dla całej naszej planety. Turyści przybywają w dorzecze Amazonii, aby stanąć oko w oko ze światem tropikalnego lasu i przy zobaczyć dzikie zwierzęta zamieszkujące tropikalną dżunglę. Mieszkańcy tych terenów to między innymi: pumy, barwne papugi, tukany, kolibry, jaguary, oceloty, węże boa, tapiry, małpy oraz wiele innych zwierząt, których nie spotkacie Państwo nigdzie indziej na świecie. Rejsy wycieczkowe pozwalają na podziwianie niepowtarzalnych krajobrazów Amazonki jak również umożliwiają spotkanie z rdzennymi i przyjaźnie nastawionymi Indianami.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK