Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flota

Wybierając linie żeglugowe zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Każda linia znajdująca się w naszej ofercie ma wieloletnie doświadczenie, ciesząc się uznaniem niezliczonej ilości Klientów. Począwszy od niezmiernie popularnych jak Costa, Carnival, czy NCL, a skończywszy na najbardziej luksusowych np.: Silversea czy Cunard, każdy znajdzie linię odpowiadającą jego potrzebom. U nas znajdziecie Państwo kameralne, eleganckie żaglowce, specjalnie przystosowane statki ekspedycyjne, jak również największe statki pasażerskie na świecie. Od 64 osób zabieranych na pokład żaglowca po ponad 5500 gości na olbrzymich cruzerach, wszystkie jednostki pływające gotowe są na przyjęcie najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowaną przez nas flotą, aby w jak najlepszy sposób dopasować linię żeglugową do własnych preferencji.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK