Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rezerwacje grupowe

Zapraszamy do składania zapytań grupowych. Niezależnie od tego czy jest to grupa znajomych czy pracowników, przedstawimy Państwu atrakcyjne propozycje wyjazdu. Uwzględniając potrzeby Klienta kalkulacja może dotyczyć samego rejsu, rejsu z noclegami w hotelu, rejsu z opieką polskiego pilota. Na życzenie przygotujemy również propozycje przelotów i transferów.

Jako bezpośredni przedstawiciel największych linii żeglugowych świata każde zapytanie traktujemy indywidualnie, dokonując wszelkich starań, aby wynegocjować dla naszych Klientów najlepsze ceny na rynku. Zadbaj o swój budżet i sprawdź nasze ceny!

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK