Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sprzedaż agencyjna

Zapraszamy do współpracy wszystkie Biura Podróży zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o rejsy wycieczkowe, które zyskują coraz większą popularność na polskim rynku. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie zdobędziecie Państwo nowych Klientów oraz utrzymacie dotychczasowych, którzy poszukują innych, oryginalnych wakacji.

Zapewniamy atrakcyjny system prowizyjny i profesjonalną obsługę agencyjną.

Biura Podróży, które chciałyby nawiązać współpracę, prosimy o pobranie Karty Agenta. Wypełnioną kartę prosimy odesłać e-mailem na adres rejsy@niebieskamila.pl lub faksem pod numer 61 868 56 38. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem odnośnie szczegółów współpracy.

Karta Agenta - plik WORD >

Karta Agenta - plik OPENOFFICE >

Karta Agenta - plik PDF >

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK