Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pullmantur

Firma Pullmantur została założona w 1971 roku w Madrycie. Początkowo organizowała wycieczki autokarowe po Hiszpanii i Europie. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie rejsami, pod koniec lat 90-tych firma Pullmantur dołączyła do grona amatorów rejsów wycieczkowych, stając się pierwszą hiszpańską linią żeglugową. Pullmantur Cruises rozpoczęła ekspansję na rynku, oferując rejsy w rejonie basenu Morza Śródziemnego i Czerwonego, Europy Północnej oraz Karaibów. Od czerwca 2003 rozszerzyła swoje propozycje na Karaibach o rozbudowane pakiety obejmujące przelot czarterowy wraz z rejsem. Rejon Morza Karaibskiego do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie, iż rejsy Pullmantur obejmują kraje, do których obywatele polscy nie potrzebują wiz.

W 2005 roku linia żeglugowa Pullmantur zrewolucjonizowała rynek rejsów, wprowadzając na większości statków system „all inclusive”. Decyzja o zastosowaniu formuły "all inclusive" okazała się ogromnym sukcesem, przyciągając klientów z całego świata, zarówno indywidualnych jak i zorganizowane grupy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Pullmantur.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK