Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sea Cloud

Żaglowcami Sea Cloud turyści mają okazję dotrzeć do najbardziej odległych zakątków świata. Tej wspaniałej wyprawie towarzyszyć będzie znakomita atmosfera i wspaniałe potrawy przyrządzone przez doświadczonego szefa kuchni. W skład floty Sea Cloud wchodzą dwa żaglowce: Sea Cloud i Sea Cloud II. Żaglowce Sea Cloud oferują swoim gościom eleganckie kabiny, wspaniałą kuchnię, profesjonalny serwis oraz pełne wrażeń wakacje.

Sea Cloud to jeden z największych żaglowców świata. Został zbudowany jako prywatny jacht w 1931 roku w Kiel na zlecenie E.F. Hutton'a - amerykańskiego milionera, jako prezent dla jego żony Marjorie Merriweather Post. W momencie powstania był największym żaglowcem świata i nosił nazwę Huzar. Statek został sprzedany w 1955 roku i dopiero w roku 1978 wkroczył na nową drogę - został kupiony przez grupę armatorów z Berlina, która rozpoczęła naprawę i rekonstrukcję tego żaglowca. 8 miesięcy później odrodzony, nadzwyczajny Sea Cloud odbył swój pierwszy rejs pod nową banderą. Sea Cloud II został wykonany z tą samą dbałością o szczegóły co Sea Cloud. 6 lutego 2001 fantazja stała się rzeczywistością i w swój pierwszy rejs wyruszył Sea Cloud II, który jak żaden inny żaglowiec łączy ponadczasową elegancję, najwyższy standard bezpieczeństwa oraz luksus i komfort nowoczesnego statku wycieczkowego.

Na obu żaglowcach Sea Cloud Cruises pielęgnowane są tradycje żeglarskie, dzięki czemu goście mają okazję obserwować czynności wykonywane przez doświadczoną załogę - prace bosmańskie czy stawianie żagli, które wymaga wspinaczki na reje.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Sea Cloud.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK