Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Transfery i parkingi

Wszystkie rejsy oferowane przez Biuro Podróży Niebieska Mila są imprezami turystycznymi z dojazdem własnym. Nasze biuro nie organizuje transportu do miejsca rozpoczęcia rejsu i powrotu do Polski po jego zakończeniu. Dbając o komfort naszych Klientów chętnie służymy pomocą przy dokonywaniu rezerwacji transferów z lotnisk do portów i parkingów.

Transfery: Podróżnych, którzy chcieliby zostać odebrani z lotniska i dowiezieni do portu oraz/lub odebrani z portu i dowiezieni na lotnisko, zachęcamy do rezerwacji transferów. Transfery odbywają się komfortowymi autokarami lub samochodami osobowymi, w zależności od ilości zgłoszonych osób, w określonych przez linie żeglugowe godzinach. Cena transferu uzależniona jest od odległości między lotniskiem a portem (od 15 Euro/os. w jedną stronę). Przy zakupie transferu należy wziąć pod uwagę godziny przylotu i wylotu samolotu.

Niektóre linie żeglugowe posiadają szeroką ofertę transferów, w tym między innymi:
- port w Savonie - lotnisko w Genui lub Mediolanie (Malpensa lub Linate),
- port w Genui - lotnisko w Genui lub Mediolanie (Malpensa lub Linate),
- port w Civitavecchia - lotnisko w Rzymie (Fiumicino),
- port w Trieście - lotnisko w Wenecji,
- port w La Spezia - lotnisko w Genui.

Uwaga: Ponieważ nie wszystkie linie żeglugowe oferują transfery, jak również nie dla każdego lotniska/portu są one dostępne, prosimy o kontakt z biurem przed rezerwacją rejsu, aby potwierdzić możliwość zakupu i cenę ww. usługi (transferu).

Parking: W przypadku dojazdu samochodem w większości portów lub w ich pobliżu istnieje możliwość rezerwacji parkingu na czas trwania rejsu. Koszt parkingu za jedną dobę wynosi od ok. 12 Euro za samochód osobowy. Płatność za parking pobierana jest najczęściej na miejscu w momencie pozostawienia samochodu. Na większości parkingów obowiązuje wyłącznie płatność gotówką.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK