Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Trasy rejsów

Zapraszamy Państwa do odbycia niezapomnianej podróży na pokładzie luksusowych statków - pływających resortów. Rejsy wycieczkowe zabierają pasażerów w krainę, gdzie liczy się przede wszystkim wspaniała zabawa, wypoczynek i co ważne - odkrywanie nowych miejsc i kultur. Przeglądając trasy rejsów przekonacie się Państwo, jak wiele zakątków jest jeszcze do zobaczenia. Rejsy umożliwiają podziwianie świata w najróżniejszych odsłonach. Wybierając Morze Śródziemne poczujecie powiew historii, zwiedzając miejsca pełne zabytków i cudów architektury. Podążając śladami wikingów przekonacie się o przepięknej scenerii fiordów norweskich. Dzięki rejsom wycieczkowym różnorodny świat stoi otworem: tajemniczy Daleki Wschód, jak również dziewicza Alaska. Dla zwolenników gorących klimatów polecamy kolorowe Karaiby, roztańczoną Argentynę i oczywiście niezwykle gościnny Meksyk. W każdym miejscu, do którego dopłyniecie, bez względu na to czy będzie to Amazonka, różnobarwne Bermudy czy niepowtarzalna Ameryka Południowa zaskoczy Was ogrom możliwości: skarby przeszłości, piękno przyrody, niezwykłe kultury i oczywiście niezapomniane atrakcje, a wszystko to w atmosferze zabawy i upragnionego komfortu.

Statki wycieczkowe zabierają w rejs zarówno osoby, których całe życie jest przygodą i ciągłym poszukiwaniem nowych wrażeń, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają odkrywanie uroków naszej planety. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania trasy, o której od dawna marzycie.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK