Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa

Costa  jest obecnie największą linią żeglugową Europy. Główna siedziba firmy znajduje się w Genui we Włoszech. Linia z prawie 60-letnią tradycją, oferuje ciekawe i bardzo zróżnicowane trasy. Costa jest liderem w sprzedaży rejsów po Morzu Śródziemnym i Europie Północnej. Obecnie posiada 12 statków, powiększając co roku flotę o kolejne nowe jednostki. Przy projektowaniu statków Costa zwraca szczególną uwagę na utrzymanie trzech podstawowych założeń: komfortu, rozrywki i przyjemności z podróżowania w niepowtarzalnym stylu. W swojej flocie linia posiada zarówno ogromne "pływające kurorty", pełne tętniącego życia, jak i mniejsze, kameralne statki, otaczające elegancją w najlepszym, włoskim stylu. Włoskie marmury, mozaiki, malowidła i rzeźby spotykane na każdym kroku, przypominają o niezwykłym charakterze statków Costa. Na najnowszych statkach linia oferuje bogaty program Samsara Spa - nowoczesnego centrum odnowy biologicznej. Dla gości pragnących wyjątkowego relaksu przygotowane zostały kabiny i apartamenty bezpośrednio połączone z centrum SPA tzw. Samsara Cabin i Suite, które oprócz niepowtarzalnej atmosfery wzbogacone są o uprzywilejowane pakiety SPA.

W 2007 roku Costa Crociere przewiozła milion sto tysięcy pasażerów osiągając rekordowy wynik na europejskim rynku rejsów wycieczkowych. Linia żeglugowa Costa posiada swoją prywatną wyspę u wybrzeży Dominikany - Catalina Island.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Costa.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK