Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hapag-Lloyd

Hapag-Lloyd organizuje luksusowe rejsy do niemalże każdego zakątku świata. Do floty należą 4 statki wycieczkowe: Europa (5,5*), Hanseatic (5*), Bremen (4*) oraz Columbus (3*).

Każdy z wymienionych statków ma swój unikalny charakter. Hapag-Lloyd oferuje setki tras rejsów, wycieczki lądowe oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji. Duże zróżnicowanie to jedna z głównych cech floty Hapag-Lloyd. Tutaj jedna rzecz nigdy nie ulegnie zmianie - na pierwszym miejscu jest klient oraz to, aby spełnić każde jego życzenie. Dzięki rejsom na pokładzie statków Hapag-Lloyd goście mogą zapomnieć o codziennych troskach i odkryć jak piękne jest życie bez pośpiechu, bez ciągłego spoglądania na zegarek.

Okrętem flagowym Hapag-Lloyd jest Europa - najwspanialszy statek świata oferujący "czysty" luksus. Europa jest jedynym statkiem wycieczkowym na świecie, któremu przyznano status 5,5* przez sześć kolejnych lat od 2001 do 2006 roku (gwiazdki przyznane przez Berlitz Cruise Guide).

Drugim statkiem Hapag-Lloyd jest 5* Hanseatic, który zabiera turystów w naturalne, nieznane i zaskakujące swym krajobrazem rejony świata. Na jego pokładzie wśród 183 turystów i dyskretnej 5* obsługi, każdy z gości będzie w pełni zadowolony.

Bremen to statek ekspedycyjny, na pokładzie którego goście odkryją czym jest prawdziwa przygoda. Antarktyda, Amazonia czy Grenlandia - oto krainy, które dostarczają zwiedzającym ogromu wrażeń.

Czwarty z kolei statek floty Hapag-Lloyd to Columbus. Jest on wysokiej klasy obieżyświatem, którego uwaga skupia się na rozrywce i radości życia. Podczas rejsu tym statkiem goście mają okazję dotrzeć do wszystkich kontynentów świata, rozkoszując się urokiem i różnorodnością naszej planety.

Bez względu na to, na którym statku zdecydujecie się Państwo spędzić wakacje - wszystkie mają jedną cechę wspólną - są najlepsze w swojej kategorii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Hapag-Lloyd.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK