Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NCL

Linia żeglugowa NCL swoją historią sięga 1966 roku. Pierwsze rejsy floty NCL odbywały się w regionie Karaibów. Obecnie NCL jest nowoczesną linią żeglugową, której statki zawijają do niemal 200 portów na całym świecie.

W 2000 roku NCL wprowadziła na rynek nową koncepcję podróżowania, która uwzględnia potrzeby i wymagania współczesnego turysty tzw. Freestyle Cruising. Zasadnicze zmiany dotyczą szczególnie: posiłków, stroju jaki obowiązuje w czasie rejsu, proponowanych na statkach atrakcji i oczywiście serwisu. Nowy styl to bardziej swobodny sposób na spędzenie wolnego czasu, gdzie przyjazna i dyskretna obsługa jest na najwyższym poziomie. Na statkach linii żeglugowej NCL goście mogą jeść w wybranym przez siebie miejscu, czasie i według własnych, indywidualnych potrzeb. Tutaj nie ma wyznaczonych godzin posiłków, ani przydzielonych stolików w restauracji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżnych, w tym szczególnie dla rodzin z dziećmi.

NCL jest liderem w stosowaniu najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu na najnowszych statkach podróżni mogą korzystać z telefonów komórkowych i bezprzewodowego internetu w czasie rejsu.

NCL, chcąc zostać najmłodszą linią żeglugową świata, każdego roku udostępnia podróżnym nowe, wspaniałe statki z niepowtarzalnymi atrakcjami na pokładzie np. pierwszą “pływającą” kręgielnią.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej NCL.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK