Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MSC

Flota MSC powstała w 1987 roku. Jest największą prywatną, włoską linią rejsową. Łączy ona morskie tradycje ze śródziemnomorską kulturą i kuchnią, wdrażając firmową filozofię: "innowacja i tradycja". Dzięki wszechobecnemu, włoskiemu stylowi wyróżnia się w sposób szczególny wśród innych armatorów. Flota MSC wciąż się rozwija i wzbogaca o kolejne statki. Coraz bardziej ekskluzywne wnętrza, coraz szerszy wachlarz rozrywek i zajęć na statku, coraz ciekawsze trasy - wszystko to dla komfortu i zadowolenia pasażerów.

Dzięki niezwykłemu stylowi i profesjonalnej obsłudze rejsy statkami linii MSC cieszą się światową sławą. Podczas rejsu wszyscy pasażerowie mogą przekonać się o wspaniałej rodzinnej atmosferze, która jest wyrazem włoskiej życzliwości i gościnności. Statki MSC są idealnym miejscem dla każdej grupy wiekowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej MSC.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK