Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Star Flyer

liczba żagli - 21
powierzchnia żagli - 3365 m2
liczba pasażerów - 170

Magię i romantykę żaglowców doskonale wyczuwa się na pokładzie statku Star Flyer. Stylowo urządzone kabiny przypominają dawne czasy wielkiej żeglugi. Antyczne ryciny sławnych żaglowców wypełniają wnętrze Star Flyer i stanowią dumę żeglarskiego dziedzictwa.

Atrakcje statku Star Flyer

- restauracja

- 2 bary

- 2 baseny

- wieczorki taneczne

- dyskoteka na pokładzie

- biblioteka

- butiki

- punkt medyczny

- sala konferencyjna dla 30 osób

Rodzaje kabin na statku Star Flyer

Category 6 - to wewnętrzna kabina o powierzchni 9 m2, wyposażona w piętrowe łóżko oraz łazienkę z prysznicem, klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 5 - to kabina zewnętrzna lub wewnętrzna, o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 4 - zewnętrzna kabina o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 3 - zewnętrzna kabina o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 2 - zewnętrzna kabina o powierzchni 12 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 1 - luksusowa kabina zewnętrzna o powierzchni 14 m2, wyposażona w dwa jednoosobowe łóżka, które można złączyć w jedno łoże dwuosobowe, łazienkę z wanną z masażem oraz mini bar, klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Owner's Cabin - jest to luksusowy zewnętrzny pokój o powierzchni 21 m2, znajduje się w nim dwuosobowe łóżko, kącik kawowy, minibar oraz łazienka z wanną z masażem, klimatyzacja, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Galeria zdjęć statku Star Flyer

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK